Close

Nabízené nebo připravované semináře

Pokud není u semenáře momentálně uveden žádný termín, nechte si zaslat informaci

Nadpis vaší služby

Popisek služby, kterou chcete propagovat. Buďte struční, protože lidé nečtou, ale skenují text.

Nadpis vaší služby

Popisek služby, kterou chcete propagovat. Buďte struční, protože lidé nečtou, ale skenují text.

Nadpis vaší služby

Popisek služby, kterou chcete propagovat. Buďte struční, protože lidé nečtou, ale skenují text.

Možnosti konzultací a ceník

JEDNORÁZOVÉ KONZULTACE

Chcete se dozvědět bližší informace o této tematice a nalézt nový pohled na vaši situaci a možné řešení? Konzultace je dvouhodinová, abychom měli dostatek času na probrání vaší situace a vytvoření návrhu pro její řešení.

Cena: 1.500,-Kč/hod.

Nadpis vaší služby

Popisek služby, kterou chcete propagovat. Buďte struční, protože lidé nečtou, ale skenují text.

Nadpis vaší služby

Popisek služby, kterou chcete propagovat. Buďte struční, protože lidé nečtou, ale skenují text.

O MNĚ

To, že se člověk v životě dostává do situací, ve kterých není spokojený a se kterými si sám neví rady, není žádná výjimka ani ostuda.

Pro mě byly právě ty nepříjemné situace v mém životě impulzem, abych si uvědomila, že nemůžu očekávat, že to, co mi nevyhovuje, se změní samo nebo že to dokonce změní někdo jiný za mě, ale že se změnou musím začít u sebe.

Mnohaletý zájem o osobní rozvoj, snaha pochopit některé životní situace, kterými jsem si musela projít, touha sladit osobní a profesní život i touha žít smysluplný život mě dovedly ke koučinku. Nejprve v roli klienta a následně v roli kouče a poradce.

Dělá mi velkou radost pomáhat dalším lidem, aby v sobě sami objevili odpovědi na svoje otázky a nalézali pro sebe ta správná řešení a svoji vlastní cestu. Ráda se potkávám s těmi, kteří pochopili, že možnost změny jejich života leží v jejich rukách, a rozhodli se s tím něco udělat.

Ve své praxi jsem se často potkávala s klienty, kteří se odlišovali vyšší citlivostí, a jelikož se toto téma týká i mě samotné, bylo pro mě přirozené pustit se do studování a objevování tohoto fenoménu a následně na něj zaměřit i svoji nabídku konzultací.

Moc mě těší, když mohu své klienty při objevování a přijímání jejich citlivosti doprovázet a podporovat, a když pak vidím, jak se jejich život mění k lepšímu. Jak začínají objevovat svoji jedinečnost a rozvíjet svůj citlivý potenciál. Vyzkoušejte to i vy, protože nikdy není pozdě na to, zlepšit svůj život.


„Potenciál každého z nás je větší, než si dovolíme představit.
Vůle a odvaha ho objevovat nám otvírá netušené možnosti.“


MOJE HODNOTY, KTERÉ JSOU DŮLEŽITÉ I PRO MOJI PRÁCI
RESPEKT A DŮVĚRA

Velmi si vážím každého, kdo se rozhodne objevovat a přijmout svoji jedinečnost, protože vím, že to vyžaduje odvahu opustit svoji komfortní zónu. Vím, že vy sami můžete zlepšit svůj život, pokud to skutečně chcete a jste ochotni pro to něco udělat. Já vám mohu pomoci najít vaši cestu rychleji a s menší námahou. Vzájemná důvěra a absolutní diskrétnost je základem naší spolupráce. Uvědomuji si, že některá řešená témata jsou pro vás velmi citlivá. Vážím si velmi vaší důvěry, pokud se rozhodnete spolupracovat a zlepšovat svůj život právě se mnou.

EMPATIE A MOTIVACE

Objevováním a přijímáním své vyšší citlivosti jsem si prošla také. Hodně by mi pomohlo, kdybych tehdy dostala od někoho ty informace, které mám teď. Vím, jak se cítíte, a vím, že je dobré mít vedle sebe někoho, kdo vás podporuje a motivuje a kdo už podobnou cestu prošel před vámi. Kdo společně s vámi hledá možné způsoby řešení vaší situace a neutvrzuje vás v tom, že to máte těžké. Vím, že správná motivace v pravý okamžik vám může pomoci překonat těžké období a udržet vás na cestě k pozitivní změně. A právě tuto potřebnou motivaci vám nabízím.

HUMOR A RADOST

Humor nám pomáhá řešit i složité situace s potřebným nadhledem. Proto jsem ráda, když i ten je součástí našich konzultací. Je lepší se raději sám sobě zasmát než si stále něco vyčítat. Práce na vašem rozvoji by vás měla bavit, ne přinášet další tlak a stres.
Když se naučíte radovat z menších postupných pokroků, pomůže vám to dosáhnout i velkých cílů.
Pro mě je radostí, když spolu s klientem nalézáme jeho novou cestu a když pak vidím, jak se jeho život postupně mění   k lepšímu. Jak objevuje, rozvíjí a využívá potenciál své vyšší citlivosti.


„Záleží mi na tom, abych žil podle světla, které mám v sobě.“ Abraham Lincoln


Co říkají moji klienti:

Vadilo mi, že někdy reaguji moc citlivě a že na mě okolní vlivy působí víc, než bych chtěla. Snažila jsem se přizpůsobovat a chovat tak, aby to bylo na mně co nejmíň poznat. Chtěla jsem všechno zvládat jako lidé okolo mě. To mě hodně vyčerpávalo, byla jsem hodně unavená a stále častěji jsem pochybovala o sobě a o svých schopnostech. Díky konzultacím s Radkou Rudolfovou jsem pochopila, že to, že reaguji někdy trochu jinak, ještě neznamená, že je to špatně. Začala jsem si konečně uvědomovat  jaká skutečně jsem a co ve svém životě potřebuji.  Uvědomila jsem si, jak můžu zvládat některá omezení, jak jim své chování přizpůsobit a jak využívat výhody mé vyšší citlivosti. To, že umím poznat a respektovat své hranice a že umím ocenit své skutečné schopnosti, mi dodalo sebevědomí. Teď už vím, jak mohu žít spokojenější život, jak a kde čerpat potřebnou energii. Pokud řešíte podobný problém, koučink s Radkou určitě doporučuji.

 Romana D., 37 let

Už jen tím, že jsem se seznámila s tematikou vyšší citlivosti a že jsem pochopila, že se týká daleko více lidí, se mi hodně ulevilo. Navíc jsem se na konzultacích dozvěděla, co mohu dělat, aby mě má citlivost neomezovala a abych mohla převážně využívat její výhody. Díky tomu, že jsem pochopila, jak vlastně funguji a proč, bylo pro mě daleko jednodušší tuto skutečnost přijmout a naučit se respektovat své potřeby a díky tomu být ve svém životě spokojenější. Moc děkuji.

Lenka H., 42 let

Odmalička som si pripadala divná. Väčšinou som sa každému prispôsobovala na úkor seba. Radka mi na hodinách koučingu pomohla pochopiť, že mám právo žiť tak, ako chcem, nie, ako to chcú ostatní. Aj keď je mnohokrát ťažké dávať seba na prvé miesto, už k tomu aspoň poznám skratku. Koučing s Radkou naozaj odporúčam každému, kto chce získať pochopenie zdanlivo nepochopiteľných myšlienkových pochodov 🙂

Petra O, 28 let„Učím se tím, že jdu tam, kam jít musím.“ Theodore Roethke


Vzdělání

Obor ekonomika a řízení na stavební fakultě ČVUT

Absolvování řady managerských kurzů:
Prezentační dovednosti, Komunikace- cesta k úspěchu, PR,
Principy marketingu, Project management, Timemanagement,
Work Life Balance,…

Akreditovaný profesionální kouč s akreditací MŠMT ČR a ICF
Certifikovaný kouč pro práci s emočními programy

Řada dalších kurzů pro rozvoj osobnosti a kurzů s arteterapeutickým zaměřením.

Ve svém vzdělávání a rozvoji stále pokračuji, abych svým klientům mohla nabízet co nejlepší služby.

PRAXE

20+let

MARKETING, KOMUNIKACE

12 let

TOP MANAGEMENT

6 let

KOUČINK A PORADENSTVÍ

2200+

ODKOUČOVANÝCH HODIN